Styret



Styret

Styrets leder
Andreas Larsen Tverå

Andreas kommer fra Mosjøen men bor nå i Stjørdal. Han har bachelor i ingeniørfag – maskin og tilleggsfag innen økonomi med over 13 års erfaring fra olje -og gassindustrien.
I dag jobber Andreas som fag-ingeniør i Stjørdal for Equinor. 
Han har i tillegg til initiativtaker til North Star Investments vært med på oppstart av flere bedrifter og har for tiden en rekke styreverv.

Mail: Andreas@nsinvestments.no



Nestleder
Kristian Dyb Strand


Kristian har tilhørighet i Haugesund. Han har bachelor i ingeniørfag – maskin med over 12 års erfaring fra olje -og gassindustrien. I dag jobber Kristian som automasjonsingeniør for Equinor.

Mail: Kristian@nsinvestments.no



Daglig leder og styremedlem
Egil Solberg


Egil er daglig leder i selskapet og han har tilhørighet i Mosjøen. Han har Master i ingeniørfag – materialteknologi med over 13 års erfaring fra aluminiumsindustrien. I dag jobber Egil som ingeniør for Alcoa Mosjøen.

Mail: Egil@nsinvestments.no



Styremedlem
Vidar D. Remmen


Vidar er nyutdannet Ingeniør innen material, har lang erfaring fra Aluminiumsverket i Mosjøen.

Mail: Vidar@nsinvestments.no



Styremedlem
Nils-Johan Thevik


Nils har tilhold i Kyrksæterøra, han har lang erfaring fra olje og gass, han jobber nå Offshore for Equinor.

Mail: Nils@nsinvestments.no



Styremedlem
Frank Andre Paulsen


Frank bor i Haugesund og jobber for Equinor, og har bred erfaring fra Kårstø olje og gassterminal.

Mail: Frank@nsinvestments.no